Paysera leidžia priimti mokėjimus šiais būdais:

 • Naudojantis Paysera paskyra

 • Naudojantis Visa, MasterCard, Maestro banko kortelėmis

 • Norint atlikti tarptautinį pervedimą


Turinys


Susikurkite Paysera paskyrą

Kad galėtumėte naudoti Paysera paslaugas savo el. parduotuvėje, turėsite sukurti pajamų surinkimo projektą savo Paysera paskyroje. Sukūrus projektą, jo duomenis turėsite įrašyti parduotuvės mokėjimų nustatymuose, kad sujungutmėte mokėjimų sistemą (Paysera) su savo el. parduotuve (Zyro).

Sukurkite įmokų surinkimo projektą

Prisijunkite prie Paysera paskyros ir kairiajame meniu pasirinkite Nustatymai → Paskyros nustatymai → Paslaugų valdymas → Keisti.

Pasirinkite Įmokų surinkimas internetu per el.bankininkystę ir kitas sistemas → Užsakyti.

Kairiajame meniu pasirinkite Projektai ir veiklos → Mano projektaiPridėti naują projektą.

Atsidariusiame lange įveskite naujo projekto duomenis:

 • Skiltyje Paslaugos tiekėjas pasirinkite Projekto adresą įvesiu pats įrašykite savo internetinės parduotuvės adresą (būtinai su https, pvz., https://parduotuvė.lt).

 • Skiltyje Paslaugos aprašymas trumpai aprašykite savo teikiamas paslaugas. Jei parduodate fizines prekes, įrašykite prekių pristatymo ir grąžinimo sąlygas. Šią informaciją prireikus galėsite pakeisti. Daugiau informacijos apie projekto aprašymą galite rasti čia.

 • Skiltyje Kontaktinė informacija įveskite veikiantį telefono numerį bei el. pašto adresą. Galite nurodyti ir kitus kontaktus - kartu su apmokėjimo patvirtinimo laišku jie bus nurodomi jūsų pirkėjams.

 • Skiltyje Projekto patvirtinimas pateikiamas projekto nuosavybės patvirtinimo kodas, kurį jums reikia įklijuoti į savo svetainės kodo <head></head> sritį pagal šias instrukcijas.

Project confirmation

Užpildę informaciją, spauskite Išsaugoti projektą. Tuomet, įsitikinkite, jog jūsų svetainėje yra pridėtos prekių pirkimo ir pardavimo, pristatymo ir grąžinimo sąlygos, privatumo politika bei nurodyti jūsų, kaip pardavėjo, kontaktai.


Pridėkite Paysera savo el. parduotuvėje

Sukūrus projektą, jums bus suteikti duomenys, reikalingi techniniam mokėjimų platformos integravimui:

 • Kairiajame meniu Projektai ir veiklos → Mano projektai rasite projekto ID (Projekto numeris / projectid)

 • Kairiajame meniu Projektai ir veiklos → Mano projektaiProjekto nustatymai → Bendri projekto nustatymai rasite kodą, kuris reikalingas jūsų svetainės nuosavybės patvirtinimui (kurį įkėlėte į sveatinės <head></head> dalį)

 • Kairiajame meniu Projektai ir veiklos → Mano projektaiProjekto nustatymai Bendri projekto nustatymai rasite projekto slaptažodį.

Prisiunkite į Zyro paskyrą ir eikite į el. parduotuvės nustatymus → PaymentsMore options to accept online payments in LithuaniaPaysera payment.

Įveskite projekto ID ir slaptažodį čia:

Įvesti duomenys išsisaugos automatiškai. Įsitikinkite, kad nustatymas, nurodantis, kad Paysera mokėjimo būdas būtų rodomas atsiskaitymo puslapyje, yra įjungtas:


Atlikite testinį mokėjimą

Prieš pateikdami Paysera projektą peržiūrai, atlikite testinį mokėjimą. Zyro pusėje testinį režimą įjungsite čia:

Paysera pusėje testinį režimą įgalinsite pagal šias instrukcijas. Atlikite testinį Paysera mokėjimą savo parduotuvėje pagal šiuos žingsnius:

 • Sukurkite testinį produktą ir nustatykite €0.01 kainą

 • Išjunkite testinio produkto siuntimą ir išsaugokite nustatymus.

 • Atsidarykite savo svetainę, įsidėkite testinį produktą į krepšelį ir atlikite mokėjimą Paysera.

Pastaba: Nepamirškite išjungti testinio mokėjimų nustatymo.


Pateikite Paysera projektą peržiūrai

Paysera projektą peržiūrai pateiksite savo Paysera paskyroje → Projektai ir veiklos → Mano projektai → Teikti peržiūrai. Projekto patvirtinimas gali užtrukti iki 48 val. Kai projektas bus aktyvuotas, galėsite pradėti prekiauti.


Daugiau informacijos

Did this answer your question?